Zapraszamy do Niebieskiego Domku. Został przeniesiony z Podlasia, dlatego ma niebieski kolor – jest to tradycyjny kolor domów w tamtym regionie.


Dom mieści się na Mazowszu, 45 km od południowego krańca Warszawy, dojazd zajmuje 45 min. Dom jest położony w „Największym Sadzie Europy”, na obszarze Natura 2000. Otoczony lasami i plantacją malin. Działka nie jest ogrodzona, co daje wrażenie że las wokół jest tylko wasz. W okolicy są piękne okolice na spacery i wycieczki rowerowe w Dolinie Pilicy. Przy odrobinie szczęścia rano odwiedzą was sarny i jelenie. Jest też sama rzeka Pilica z małą, praktycznie prywatną piaszczystą plażą do której idzie się przez urokliwe łąki i pola, zaledwie 900m od domu.

Prywatnie jesteśmy pasjonatami wina i dobrego jedzenia. Na co dzień degustujemy, zwiedzamy winnice, uczymy się produkcji, jako certyfikowani sommelierzy organizujemy food pairingi. Niebieski Domek jest zawsze pełen wina i lokalnych przysmaków, które możecie u nas dodatkowo kupić. Na miejscu czekają na was wszystkie winiarskie akcesoria, odpowiednio dobrane kieliszki, karafki.

Na życzenie zorganizujemy degustacje, szkolenia, imprezy tematyczne – dla grup indywidualnych i dla firm. Jeśli chcecie być zaskoczeni menu degustacyjnym dobranym do wina które lubicie (lub które chcecie poznać), z przyjemnością wam to zorganizujemy i o wszystkim opowiemy. To nasza pasja.

Niebieski domek (www)-7

O nas

Zasmakuj w Naturze