Niebieski Domek został przeniesiony z Podlasia, dlatego ma niebieski kolor – jest to tradycyjny kolor domów w tamtym regionie.


Dom mieści się na Mazowszu, 45 km od południowego krańca Warszawy, dojazd zajmuje 45 min. Dom jest położony w „Największym Sadzie Europy”, na obszarze Natura 2000. Otoczony lasami i plantacją malin. Działka nie jest ogrodzona, co daje wrażenie że las wokół jest tylko wasz. 

Prywatnie jesteśmy pasjonatami wina, dobrego jedzenia i podróży w klimatyczne miejsca. W naszym domku Gosia jest odpowiedzialna za rezerwacje, kontakt z gośćmi, dba żeby niczego im nie zabrakło. Wiktor, jako certyfikowany sommelier WSET2, pilnuje żeby Niebieski Domek był zawsze pełen wina i lokalnych przysmaków, które możecie u nas dodatkowo kupić w cenach sklepowych. Na miejscu czekają na was wszystkie winiarskie akcesoria, odpowiednio dobrane kieliszki, karafki. W stuletnim regale w salonie znajdziecie wybrane i lubiane przez nas Rieslingi, Cavę, Chianti, czy Rioję.

Na życzenie zorganizujemy degustacje, szkolenia, imprezy tematyczne – dla grup indywidualnych i dla firm. Jeśli chcecie być zaskoczeni menu degustacyjnym dobranym do wina które lubicie (lub które chcecie poznać), z przyjemnością wam to zorganizujemy i o wszystkim opowiemy. To nasza pasja.

Gosia

O nas